Damenring
Weißgold 585, Brillant 0,08 ct, 8 g, RW 57, Zertifikat liegt beiøg8
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
16.09.2015 - 18:12
- Vyvolávací cena:
Damenring
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.09.2015 - 18:12 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 09.09. - 16.09.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Geneve
- Lange Fassonhalskette
- Volkstümliches Standkreuz, 19. Jh.,